Şahali İnce: Varsak dışlanmış bölge mi?
Kepez Belediyesi'nin aylık yayın organı Kepez Vizyon dergisine röportaj veren Şahali İnce, Antalya'nın ulaşım sorunu ile ilgili "Adama sorarlar, Varsak dışlanmış bölge mi?" ifadesi ile ulaşım sıkıntısına dikkat çekti.
Kepez Vizyon'un bu ayki konuğu Kepez Belediyesi'nin Cumhuriyet Halk Partisi Grup Sözcüsü Şahali İnce oldu.

16 yıl boyunca Antalya Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanlığı görevinde bulunan İnce, 29 Mart yerel seçimlerinde CHP'den Kepez Belediye Meclis Üyesi seçildi.

Şahali İnce aynı zamanda Antalya Büyükşehir Belediyesi'nde meclis üyesi ve Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinatörü.

İnce, dergiye verdiği röportajında Antalya'nın en büyük sorunu olarak ulaşımı gösteriyor. Kendisine yöneltilen "Antalya'nın ulaşım sorunu ile ilgili ne düşünüyorsunuz?" sorusuna ise aynen şu cevabı veriyor:

"Adama sorarlar, bu kadar araç bolluğu var da Varsak, Zeytinlik Mahallesi, Altınova, Duraliler, Aşağı Karaman Antalya'nın dışlanmış bölgeleri mi diye. Elimizdeki araç sayısı yetiyorsa ve depoda bekliyorsa anjiyo yapılır ev tıkalı damarlar açlır..."

Şahali İnce alalede birisi değil. Ulaşımla ilgili söylediği herşey dikkate alınması gereken birisi. Varsak'taki ulaşım sıkıntısını da dile getirmesi önemli.

Beldemizde yaşayan vatandaşlar da zaman zaman konu ile ilgili sıkıntılarını bize iletiyorlar. Büyükşehir Belediye Ulaşım Koordinatörü'nün sözleri üzerinde umarız sorunun çözümüne yönelik adımlar atılır.

Dışlanmış, yalnız bırakılmış Varsağımızın sorunlarının çözümüne yönelik Mehmet Yarbaş, Halil Kuşcu, Erdoğan Yarbaş, Hasan Karal ve muhtarlarımızı birlikte hareket etmeye çağırıyoruz...
31 Mart 2010
Bu haber 1202 kez okunmuştur.
   Facebook'ta paylaş

Yorumlar:

  KAAN ELİBOL 

03.05.2010 - 18:09:01 

Degerli mh sankınlerimiz ben ulasımla ilgile büyüksehire cok yazdım ama nafile sizlerde yazarsanız veya imza toplayarak bu sorunlarımız belki giderilir.bize laf degil çözüm.söyle birsey yapıla bilinir antalyada gece 03 kadaryaz aylarında otobus calıştırp 24 den sora çift ucret alınarak.kısın ise 24 kadar olamalıdır.

  siyasete bakış 

03.04.2010 - 21:26:42 

Evet şahali bey doğru bir noktaya ayak bastınız siz chp olarak varsak için ne yaptınız . büyükşehir belediyesi elinizde hadi çözün varsak ın sorunlarını, tarım arazisi olayını , asfalt sorununu. sizin tarihte görülmemiştir bırak varsakta, antalya da bir çeşmeniz yok yaaa. siz anca koltuğa oturur poz verirsiniz böyleee.

  GAMZE ÖZERLİ 

02.04.2010 - 18:25:07 

BURDURLULAR YATIRIMLARI HEP ANTALYA - MERKEZE YAPIYORSUNUZ..ALLAH DAHA ÇOK VERSİN AMA YATIRIMLARINIZI VARSAĞA BEKLİYORUZ..

Sayfa: 1

MANŞETLER
Yeni yatırımlar Varsak’ı uçuracak
Antalya Varsaklılar Derneği kuruldu
Yeni Türkiye Yeni Kepez Yeni Varsak
Yollar açılıyor Varsak güzelleşiyor
Varsak’a ağız ve diş sağlığı merkezi
Varsak'tan Antalya’ya 4. şehir girişi
Bu imar müjdesi değil
Varsak Sanayi’nin asfaltı tamamlandı
İzzet Soytürk sahne alıyor
Lyrboton Kome gün yüzüne çıkıyor
Varsak’a sinema salonu geliyor
Varsak Sanayi’nin yolları asfaltlanıyor
Hristiyan misyonerler Varsak'ta
HABERLER
Kılıçdaroğlu'nun seçim vaadini yorumladı
Varsak Yaylası beyaza büründü
Raylı sistem Varsak'a bağlanacak
Kimler geldi kimler geçti
Varsak’ta “RADAR” patladı
Apapak bir Varsak hayal ediyoruz
Hakettiğimiz hizmet bu mu?
Varsak’ta sarı helikopter heyecanı
İmam Hatip'te sona gelindi
Varsak'ın nesi meşhur?
Varsak İnş. Tur. Gıda Emlak Tic. Ltd. Şti. Antalya
Copyright © 2005